Każdy z nas z niecierpliwością czeka na pierwszy dzień urlopu. Możliwość chwilowego zapomnienia o obowiązkach jest jednym z najprzyjemniejszych corocznych rytuałów. Niestety często zdarza się, że z powodu licznie występujących przeciążeń fizycznych (także w pracy siedzącej) oraz znacznych stresów, nasze ciało zaczyna się relaksować dopiero po kilku dniach spędzonych na wyjeździe. Na skutek euforii część z nas zapomina, że aby w pełni wykorzystać zaplanowany urlop nie wystarczy dobra organizacja i przemieszczenie się wraz z bagażem z punktu A do punktu B. Powinniśmy także odpowiednio przygotować nasze ciało tak, by już od pierwszego dnia poczuć przyjemną „lekkość bytu”, a nie rozpamiętywać świeżo porzucone obowiązki, które często pozostają w naszych myślach wraz ze zgromadzonym bagażem bólowych napięć.

Pamiętajmy także, iż sama podróż, a także dźwiganie bagażu czy długotrwała pozycja siedząca, mogą przyczynić się do spowolnienia w odczuwaniu satysfakcji i spełnienia w trakcie rozpoczynającego się upragnionego urlopu.

Zrób sobie lub swoim bliskim prezent umawiając się na masaż, który pozwoli ci wykorzystać w pełni każdy nadchodzący, wakacyjny dzień.

W ramach darmowych porad dowiesz się także, jak dodatkowo zabezpieczyć swoje ciało przed skutkami długich godzin w podróży do upragnionego celu.

Masaż Sosnowiec – Rozluźnij ciało przed urlopem

vitaliaPL