Masaż w pracyNajczęściej korzystają z niej pracownicy biurowi spędzający znaczną część dnia w nienaturalnych pozycjach przy komputerze – 80% z nich uskarża się na znaczny, przewlekły dyskomfort okolic pleców. Długotrwałe napięcie mięśni kręgosłupa szyjnego i ramion powoduje dolegliwości, które nie tylko przysparzają bólu karku, głowy czy drętwienia rąk i nóg, ale także wpływają negatywnie na efekty pracy. W rezultacie takiego stanu rzeczy, dochodzi do dekoncentracji i poważnego „spadku mocy”, które po powrocie do domu nie koniecznie ustępują. Work Site to 10-15 minutowy uciskowy masaż, wykonywany w ubraniu w miejscu pracy, bez użycia jakichkolwiek środków poślizgowych. Dzięki niemu jesteś w stanie zrelaksować się w czasie krótkiej przerwy i pozyskać energię do pracy na długie godziny a po powrocie do domu zdziwić się, że bezwładne opadnięcie na kanapę nie jest jedyną czynnością na jaką cię stać.

Jeśli jesteś właścicielem jednoosobowej firmy lub przedsiębiorcą zatrudniającym dwie bądź dwieście osób, pomyśl o skutecznej, szybkiej metodzie na podniesienie wydajności pracy oraz spotęgowanie własnej satysfakcji z rosnącej liczby zadowolonych pracowników.

Korzyści masażu biurowego:

  • eliminuje sztywność i napięcie mięśni, które powstają wskutek długotrwałej pracy przy biurku

 

  • łagodzi bóle górnych i dolnych partii pleców wynikające z zajmowania jednostajnej pozycji siedzącej

 

  • w ciągu zaledwie kilkunastu minut można odczuć odprężenie i relaks, co wpływa korzystnie na funkcjonowanie całego organizmu

 

  • poprawia koncentrację i zwiększa energię do pracy

 

  • redukuje stres

 

Działamy na terenie województwa śląskiego. Katowice, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec – dojazd gratis.

PROMOCJA – firmowe ŚRODY

Tylko w środy w godzinach 8:00-13:00 rabat 15% na masaż w pracy.