To nie wyłącznie moda, to też nie tylko mądra profilaktyka. Masaż w trakcie kilkunastominutowej przerwy w pracy to sposób na ekspresową regenerację i zwiększenie wydajności podczas kolejnych godzin w biurze.

Coraz więcej firm przekonuje się, że kawa lub energy drinki nie stanowią rozwiązania dla przemęczonych umysłów oraz przeciążonych mięśni i stawów. Masaż wykonywany na specjalnym krześle rozluźnia cały kręgosłup i większość zablokowanych struktur mięśniowo-powięziowych. Wystarczy na kilkanaście minut oddać się w ręce wykwalifikowanego terapeuty, a chęci do pracy, siły witalne, cierpliwość, koncentracja powrócą w sposób zdrowy i naturalny. Każdy z nas ma prawo do przerwy i coraz częściej od nas samych zależy, jak mamy zamiar spożytkować jej część. Podobno najlepsze w specjalistycznym masażu w pracy jest to, że nie trzeba się rozbierać, ani w żaden inny sposób przygotowywać. Wystarczy wyznaczyć spokojne miejsce, w którym jedna osoba lub grupa osób może podejść, usiąść i pozwolić na uwolnienie z ciała zalegających na nim „kilogramów kamieni”.  

Czy objawy są niepokojące?

Dekoncentracja i spadek mocy, drętwienie rąk, nóg i karku w trakcie długich godzin przy komputerze to smutna codzienność milionów ludzi na całym świecie. Nie bądź jednym z nich, porozmawiaj  z szefem i kolegami, rozważcie wszystkie za i przeciw.  Masaż w pracy to nie ekstrawagancja, to dbałość o lepszą wydajność, poprawę skupienia i lepsze zdrowie na każdy kolejny dzień w pracy i w życiu prywatnym. Człowiek nie jest maszyną, zrozumiało to już setki tysięcy pracodawców na świecie. Nowoczesna, rozsądnie zarządzana firma to miejsce w którym dba się o wszystkie mechanizmy i struktury, człowiek jest jednym z jej najważniejszych i najcenniejszych elementów PAMIĘTAJMY O TYM KAŻDEGO DNIA 🙂 

Zamów masaż w pracy

 

 STANMEDICA_14_007A_026 BIS  STANMEDICA_14_007A_116 BIS STANMEDICA_14_007A_162

 

 

Zamów masaż w pracy